MENU

Main

Biografia

Skład

Dyskografia

Teksty

Galeria

Beefy

Niewydane kawałki

Kontakt

Księga gości

Linki

DOWNLOAD

Muza

Teledyski

Tapety

Inne

ALBUMY


No javascript support


Beefy i dissy

CRUCIAL CONFICT

Konflikt zaczął się gdy goście z Crucial Conflict kiedy jakiś dziennikarz zapytał ich skąd wzięli swój styl odpowiedzieli mu: "Wymyśliliśmy go". To nieźle wkurwiło Bonesów. W końcu to był ich styl i to oni go wymyślili. Zdissowali oni Crucial Conflict w kawałkach "You ain't Bone" i "All original". 

TRIPPLE SIX MAFFIA

I znowu poszło o styl. Tym razem to Bone'si zostali oskarżeni o kopiowanie 3six Maf. Załoga z Maffi dissowała Bonesów wielokrotnie. Mieli nawet album nazwany "LIVE BY YO' REP". Ten album został stworzony tak, aby był podobny do pierwszej płytki Bone Thugs N' Harmony - "CREAPING ON AH COME UP". Miał tyle samo tracków (8), a prawie wszystkie były skierowane przeciwko BTNH. Krazyzie zrobił z nimi jakiś kawałek, więc chyba się pogodzili. Bizzy jednak nie odpuścił i zdissował ich na albumie "THE GIFT" - kawałek "Schizophrenic".

TWISTA

Rappin' style again. Twista rościł sobie prawa do prekursora szybkiego rapowania. Teraz prawdopodobnie Beef został zakończony. Layzie nagrał  z nim kawałek "Midwest Invasion". Nie wszyscy jednak dali za wgraną ;). Bizzy na albumie "THE GIFT" dissuje Twista w kawałku  "Schizophrenic" (hehe kawałek jest pełen dissów).

DO OR DIE

Beef zaczał się prawdopodobnie dlatego, że Do or die trzymali się w Twist'em i Crucial Conflict, a wtedy Bonesi mieli z nimi konflikt. Layzie na swoim albumie "THUG BY NATURE" dissuje Do or die w kawałku "Battlefield".

D12

Podobno ludzie z D12 zdissowali BTNH w kawałku "Fuck battlin'". Powodu nikt nie zna. Przynajmniej nie oficjalnie :). Hmmm jeżeli do czegoś ma dojść to wątpię żeby chłopaki z D12 mieli jakieś szanse :P.

BTNH mogli mieć beefy z:

JA RULE - i bardzo dobrze ! :D

MISTICAL - podobno dissują go w nie wydanym kawałku "Let's get it on"

DJ QUICK

TRICK DADDY - podobno Trick rozpowiadał, że Krazyzie Bone został pobity na Source Awards. Krayzie nie darował mu i wspomniał o nim w kawałku "I don't know what".

HOT BOYS - Bizzy miał coś do nich po tym jak na Source Awards zajęli lepszą pozcyję niż Bone'si i stwierdzili, ze byli najlepsi. Bizzy wspomina o tym w track'u "Time passing us by"

P. DIDDY - i znowu Bizzy (facet lubi konflikty ;). Wspomina on coś w pupilku Biggiego w kawałku "Don't doubt me".

 

 


SONDA
Kogo ze składu lubisz najbardziej ?

Bizzy
Krayzie
Layzie
Flesh
Wish

STATS